środa, 10 października 2012

Wybieramy parking przy lotnisku we Wrocławiu


Należę do osób bardzo intensywnie podróżujących po świecie i zdaję sobie sprawę, że takich osób jak ja jest bardzo dużo - turystyka się rozwija, przemieszczanie staje się tańsze a podróżujących z roku na rok przybywa.

Na co zwracać uwagę przy wyborze parkinguparking lotnisko wrocławKażda osoba, wybierająca parking powinna się sugerować kilkoma czynnikami:


  1. Cena parkingu
  2. Czy parking posiada monitoring
  3. Bliskość parkingu do lotniska
  4. cena przejazdu na lotnisko i z powrotem
  5. ubezpieczenie parkingu!

Wszystkie te cechy parkingów powinny być kluczowe do podjęcia decyzji. Teraz wystarczy tylko je odpowiednio "posortować" wg ważności. 

Cena parkingów przy lotnisku 

Każdy z nas oczekuje od parkingu czego innego, aczkolwiek każdy się ze mną zgodzi, że cena parkowania jest dla większości z nas najważniejsza. Cena za pozostawienie samochodu na parkingu przy lotnisku to koszt około 85 zł za 7 dni oraz 140zł za 14 dni.

Ceny parkowania zależne są również od pory. W sezonie często trzeba zapłacić więcej a poza są możliwości negocjacji ceny. Jednym z parkingów, który oferuje negocjację ceny przez cały rok jest Parking lotnisko Wrocław.  Więcej na temat tego parkingu możesz przeczytać w recenzji parkingów przy lotnisku we Wrocławiu. Arek - autor recenzji bardzo pochlebnie wypowiada się również na temat Parking Lotnisko Wrocław: Ży.

Każdy z wymienionych w recenzji parkingów oferuję bardzo dobrą cenę i posiada wszystkie ze wcześniej wymienionych przeze mnie "czynników wyboru". 

Moja opinia na temat parkingów obok lotniska


Korzystałem z obu wyżej wymienionych parkingów i byłem rzeczywiście bardzo zadowolony - dobra cena, monitoring, ubezpieczenie, nowoczesność. Mam również odniesienie do innych parkingów z których również korzystałem - poziom obsługi jest dobry, lecz myślę, że jeszcze reszta parkingów "odstaje" i nie może zaproponować tak dobrej obsługi w cenach oferowanych przez te dwa parkingi.

Przydatne linki - rekomendacje i opinie innych osób

Parking Rondo polecany jest na:

Brak komentarzy: